Loading

O NAS

Nasze realizacje cechuje dokładność, skuteczność oraz efektywność.

SNYADOVSKI™ to obecnie wieloosobowy zespół złożony z prawdziwych ekspertów w swoich dziedzinach. Stanowimy zgrany i doskonale uzupełniający się kolektyw, funkcjonujący niczym bezbłędnie zaprojektowany mechanizm. Nikt tu nie odrabia pańszczyzny, ponieważ wszyscy czujemy się częścią zespołu i razem pracujemy na wspólny sukces. Tym sukcesem jest satysfakcja klienta.

Branża reklamowa pod pewnymi względami nie różni się niczym od wielu innych branż. Masa firm nie wytrzymuje konkurencji oraz wymagań rynku i kończy działalność nieraz tuż po starcie. Dlaczego tak się dzieje? Z tych samych powodów, dla których jedni uczniowie otrzymują świadectwa z czerwonym paskiem, a inni powtarzają klasę lub jedni sportowcy zdobywają medale, a inni wloką ogony. Jest to zawsze wypadkowa odpowiedniego przygotowania, silnej motywacji, a czasem też wrodzonych predyspozycji.

Agencja SNYADOVSKI™ rozpoczynała jako firma jednoosobowa. Czy było ciężko? Jasne, że było! Należało wbić się w rynek, przekonać do siebie klientów, wyrobić sobie renomę i zaufanie, a przede wszystkim przetrwać i jednocześnie się rozwijać. Czy się udało? Ba! Z nawiązką! Obecna pozycja w branży stawia naszą firmę w gronie liderów, zarówno pod względem profesjonalizmu, jak również wszechstronności. Wszechstronności nie tylko pod kątem wielopłaszczyznowych działań, ale również w odniesieniu do sposobów, w jakich rozprawiamy się z problemami. Mowa tu konkretnie o naszym niezawodnym BANKU POMYSŁÓW, w którym zawsze znajdzie się coś dla Ciebie. Tego jesteśmy absolutnie pewni, ponieważ SNYADOVSKI™ jest również liderem, jeśli chodzi o podejście do klienta. Jeżeli więc ktoś powiedział Ci, że TEGO SIĘ NIE DA ZROBIĆ – przyjdź z tym do nas !

Odbiorcami naszych usług są firmy zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Posiadamy również zagranicznych partnerów biznesowych. W dobie intensywnej integracji naszego kraju z Europą Zachodnią stanowimy ważne ogniwo, dzięki któremu Twoja firma nabierze cech europejskiego przedsiębiorstwa w każdym elemencie identyfikacji wizualnej.

POSTĘP

Kto stoi w miejscu, ten się cofa. Dlatego nie powielamy starych pomysłów. Każdy nasz nowy projekt to wypadkowa doświadczeń i poszukiwań

PROFESJONALIZM

Nieco nadużywane przez niektórych słowo, oznaczające po prostu, że ktoś jest dobry w tym, co robi. Mamy za sobą kilka lat w branży i czujemy się dobrzy w tym, co robimy.

KREATYWNOŚĆ

Kluczem do sukcesu jest pomysł. Potem jeszcze potrzebne są wiedza i technika, aby ten pomysł zrealizować. Posiadamy wszystkie te atuty.

SKUTECZNOŚĆ

Każda reklama wymierzona jest w pewną grupę odbiorców. Aby była skuteczna, powinna być wyrażona językiem właściwym dla tej grupy. Pilnujemy tego!

ZAUFANIE

Pierwsze – zawsze jest na kredyt. Nasi klienci wiedzą jednak, że zawsze spłacamy zaciągnięte kredyty zaufania.

DOŚWIADCZENIE

Nasza wiedza jest w dostatecznym stopniu poparta praktyką, by nie robić z klienta królika doświadczalnego. Dostarczamy tylko sprawdzone patenty!